Hry pre Nintendo Wii porovnanie ceny

EAGAMES Nintendo Wii - EA Sports Active 2

EAGAMES Nintendo Wii - EA Sports Active 2

EA SPORTS Active 2 bude nově zahrnovat inovační EA SPORTS Active monitor srdečního tepu, který poskytuje konstantní on-screen monitoring, který umožňuje uživatelům zachytit intenzitu a optimalizovat výkon v průběhu času. Využívá pohyb celého těla a poskytuje uživatelům úplnou svobodu pohybu. Uživatelé budou mít také možnost sledovat a sdílet jejich data cvičení on-line prostřednictvím automatického nahrávání z jejich on-line připojení konzole k jejich osobní EA SPORTS Active profilu. Hraní EA SPORTS Active 2 s Kinectem je jednoduché, zábavné a efektivní, ať jste kdekoliv. Lokalizace: angličtina Hra pre Nintendo Wii EA »

Nintendo Beat the Beat: Rhythm Paradise pro Nintendo Wii

Nintendo Beat the Beat: Rhythm Paradise pro Nintendo Wii

Beat the Beat: Rhythm Paradise je unikátní hudební hrou pro Wii. Jedná se o nepřímé pokračování titulu Rhythm Paradise, který vyšel pro Nintendo DS. O hře Jedná se o rytmickou hru s velice jednoduchým ovládáním. Potřebujete pouze tlačítka A a B vašeho WiiMotu. Mnohem těžší bude ovládnout rytmus více jak padesáti rytmických miniher, které jsou plné humoru a chytlavých melodií. Hratelnost & ovládání Cílem ve všech padesáti minihrách je rozpoznat rytmus melodie a na jejich těžkou dobu zmáčknout akční tlačítka WiiMotu. Můžete si sice užívat originálního a humorného vizuálního zpracování rytmických miniher, nicméně nenechte se »

Activision Call of Duty Modern Warfare pre Nintendo Wii

Activision Call of Duty Modern Warfare pre Nintendo Wii

Ďalší diel úspešnej FPS, ktorá sa tentokrát presúva do súčasnosti a ponúkne tak bohatý arzenál najmodernejších a najsilnejších zbraní, s ktorými sa budete pokúšať riešiť celú radu situácií v bojových zónach po celom svete. V priebehu hlavnej kampane sa dostanete do rady dramatických akčných momentov a neustále sa budete ocitať v zaujímavých a hlavne nových situáciách. V jednu chvíľu sa tak z Vás stane sniper hlboko za nepriateľskou líniou, v ďalšej chvíli zas podniknete frontálny útok po zlanení z helikoptéry BlackHawk a príde i na letecké útoky proti nepriateľom tisícky metrov nad zemou. Kompletne prispôsobiteľné ovládanie »

Activision 10 Minute Solution pre Nintendo Wii

Activision 10 Minute Solution pre Nintendo Wii

Hra je vytvorená za základe predlohy známej DVD série 10 Minute Solution. Prináša zaujímavé a účinné cvičenia, ktoré Vám zaberú iba 10 minút denne! Hra je navrhnutá tak, aby zaujala fitness nadšencov i úplných začiatočníkov. K dispozícii sú 3 herné sekcie: Cardio Boxing, Mixed Games a Step Aerobics Každá sekcia má šesť desať minútových cvičení - spolu teda na Vás čaká až 18 hier.

EA Games Rock Band: Song Pack 2 pre Nintendo Wii

EA Games Rock Band: Song Pack 2 pre Nintendo Wii

V poradí druhé pokračovanie nových skladieb do hudobného herného titulu Rock Band: * Angels & Airwaves - It Hurts * Avenged Sevenfold - Afterlife * Blondie - Call Me * Devo - Girl U Want * Disturbed - Indestructible * Duran Duran - Rio * Garbage - Why Do You Love Me * Fall Out Boy - This Ain’t A Scene, It’s An Arms Race * Judas Priest - You’ve Got Another Thing Comin’ * Lynyrd Skynryd - Simple Man * Maximo Park - Girls Who Play Guitars * Motley Crue - Saints Of Los Angeles * Nine Inch Nails - The Perfect Drug * Pixies - Monkey Gone to Heaven * Papa Roach - Time Is Running Out * Red Hot Chili Peppers - Snow (Hey Oh) * »

UbiSoft No More Heroes 2 Desperate Struggle pre Nintendo Wii

UbiSoft No More Heroes 2 Desperate Struggle pre Nintendo Wii

3 roky po tom, ako Travis Touchdown získal 1. miesto v rebríčku najvyhlásenejších zabijakov, sa vracia späť do asociácie vrahov. Tento krát za pomstou, kvôli ktorej bude musieť zabiť 51 prvotriednych vrahov z povolania.

Nintendo We Sing Encore pre Nintendo Wii

Nintendo We Sing Encore pre Nintendo Wii

A poďme hlasnejšie! We Sing: Encore ponúka 40 nových songov, väčšie možnosti na realizáciu Vášho speváckeho umenia, Karaoke režim, nový Jukebox i spievanie akordov do piesní. Jednoducho..do spievania!

Take 2 NBA 2K13 pro Nintendo Wii

Take 2 NBA 2K13 pro Nintendo Wii

S viac ako 5 miliónmi predaných kópií po celom svete a viac ako 25 oceneniami Športová hra roka bola NBA 2K12 ďalším veľkým titulom v najväčšej NBA videohernej sérii na svete. Nový ročník posúva basketbal a virtuálnu palubovku na ďalšiu úroveň.

Disney The Chronicles of Narnia: Prince Caspian pro Nintendo Wii

Disney The Chronicles of Narnia: Prince Caspian pro Nintendo Wii

Hra pre Nintendo Wii Letopisy Narnie: Princ Kaspian. Po 13 storočí bola skriňa zavretá a zem upadla do temnoty. Teraz sa starí hrdinovia vracajú a nový hrdina musí povstať, aby získal spať Narniu. Môžete ju nájsť, ale ako omnoho temnejšiu, než si vôbec pamätáte. Narnia bola rozdrobená na malé kúsky a stala sa z nej zem, ktorá potrebuje záchranu. Príbeh sa delí na tri paralelné cesty: Cesta princa Kaspiana Cesta súrodencov – Peter, Zuzana, Edmond, Lucinka Cesta kráľa Miraza – tyrana, ktorý sa sám prehlásil vládcom Narnie To, kde a ako sa tieto tri cesty stretnú a spoja, určí, či Narnia prežije. 20 rôznych postáv, vrátane »

NINTENDO Wii - Harry Potter a Relikvie smrti část 1.

NINTENDO Wii - Harry Potter a Relikvie smrti část 1.

Hlavní vlastnosti Nejmocnější zbraní je kouzelnická hůlka Žádné slitování s nepřáteli! Použijte proti nim veškerou sílu svých kouzel a braňte se před jejich útoky a pokusy o zajetí. Smrtelné nebezpečí číhá na každém rohu Utkáte se s Voldemortovýmu nohsledy, mezi nimiž nechybí smrtijedi, harpyje a mozkomorové, a zuřivými bestiemi, které útočí bez varování. Dosud žádná z her s Harrym Potterem nebyla tolik akční! Staňte se mistry v plížení Abyste unikli odhalení a mohli se proplížit kolem nepřátel, naučíte se používat plášť neviditelnosti, mnoholičný lektvar a prášek instantní peruánské temntoy. Unikátní systém krytí Pomocé »

ACTIVISION Nintendo Wii - Bakugan 2: Defenders Of The Core

ACTIVISION Nintendo Wii - Bakugan 2: Defenders Of The Core

Hra pre Nintendo Wii Bakugan: Battle Brawlers - Defenders of the Core. Vytvorte si svojho hrdinu a veďte brawlerov na epické dobrodružstvo za záchranu Zem od Spectra a jeho Vexos pomocníkov. Hráči objavia nový aspekt Bakugan tým, že majú plnú kontrolu nad svojimi tvormi. Hráči majú možnosť odomykať nové úrovne, odkryť skryté možnosti a poraziť súpera v snahe zachrániť svet pred konečným zničením. Hra má tiež funkciu split-screen, multiplayer v troch rôznych herných režimoch.

Nintendo Fitness Personal Trainer pre Nintendo Wii

Nintendo Fitness Personal Trainer pre Nintendo Wii

NewU: Fitness Personal Trainer je interaktívny vzdelávací program zameraný na utužovanie zdravia organizmu. Je prvým produktom spoločnosti NewU, ktorá sa zaoberá zdravou výživou a stravovaním v kombinácii s účinnými cvikmi. Užívatelia si najskôr vyberú jeden z 25 rôznych cieľov, ktorý chcú cvičením dosiahnuť a zadajú ich výživové preferencie. Postupne si vyskúšate až 80 cvikov. Cvičiaci plán je doplnený o výber receptov, ktoré boli vytvorené profesionálnymi odborníkmi na výživu zo známej televíznej show Ste to, čo jete. Receptov je dovedna 138, čo predstavuje až 20 týždňov rozličnej stravy.

EAGAMES Nintendo Wii Need For Speed: Nitro

EAGAMES Nintendo Wii Need For Speed: Nitro

Společnost EA navázala spolupráci se stylovými značkami Tokidoki, Upper Playground a I am 8-bit, které vytvoří exkluzivní herní designy vozidel a dalšího obsahu pro Need for Speed Nitro na Wii. Každá značka vytvořila vlastní návrhy pro široké spektrum vozidel, jako jsou Lamborghini Gallardo, Dodge Challenger, Dodge Charger R/T, Volkswagen Type 2 a Subaru Impreza WRX. Součástí je i 140 typů štětců, které lze použít k pomalování a přizpůsobení jejich stroje.

Disney Princess: Enchanted Journey pro Nintendo Wii

Disney Princess: Enchanted Journey pro Nintendo Wii

Hra pre Nintendo Wii Disney: Princess - Enchanted Journey. Vydajte sa so svojou vlastnoručne vytvorenou princeznou za dobrodružstvom do sveta Disneyho a stretnite sa s princeznami zo svojích obľúbených rozprávok, ktoré potrebujú tvoju pomoc. Vytvor si svoju vlastnú malú princeznú.; Stretni sa s Popoluškou, Malou morskou vílou, či Jasmínou.; Preskúmaj svet každej z princezien.; Vyhľadaj skryté odomykatelné bonusy.


1 2 330 31 32 33 34

Porovnanie ceny - lacné Hry pre Nintendo Wii zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre Nintendo Wii aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.