Hry pre Nintendo Wii porovnanie ceny

ACTIVISION Nintendo Wii - Tony Hawk Ride + Board

ACTIVISION Nintendo Wii - Tony Hawk Ride + Board

Hra pro konzoli . Nejnovější pokračování skateboardového simulátoru od Tonyho Hawka, je opravdovou revolucí ve hraní spotrovních simulátorů . Ke hraní máte totiž  k dispozici unikátní ovladač ve tvaru skateboardu. Ten má na sobě umístěny senzory sním

Activision Spider-Man Shattered Dimensions pre Nintendo Wii

Activision Spider-Man Shattered Dimensions pre Nintendo Wii

Samotný názov (roztrieštené dimenzie) napovedá, že tentokrát sa s obľúbeným Spidermanom nestretneme len v jednej verzii, ale hneď v štyroch podobách zo 4 dimenzií! Každá dimenzia obsahuje celkom odlišný svet, ktorý ponúka i iný spôsob hrania. V džungle napr. sa Spiderman presunie z industriálneho prostredia do nevyspytateľnej tropickej prírody, kde nie je také jednoduché cestovať vystreľovaním pavučín, ako v meste. V temnej, takmer čiernobielej dimenzii sa zase Spiderman bude plaziť tieňmi a temnými zákutiami, vďaka čomu sa hra podobá skôr stealth akciám, ako je vynikajúca séria Splinter Cell. Fanúšikov Spidermana iste »

CAPCOM Resident Evil: Umbrella Chronicles pro Nintendo Wii

CAPCOM Resident Evil: Umbrella Chronicles pro Nintendo Wii

Hra pre Nintendo Wii Resident Evil: The Umbrella Chronicles + Light Gun. Súčasťou balenia je i nástavec pre Wii Remote v tvare zbrane, ktorý vám urobí z hry ešte lepší dojem Strielačka zo sveta Resident Evilu, ktorá sa zaoberá udalosťami týkajúcimi sa koncom neslávnej Umbrella Corporation. V hre sa podívate do lokácií z titulov Resident Evil 0, 1, 2 a 3, ale i do lokácií celkom nových, ako je napríklad pevnosť Umbrelly. Rovnako tak sa stretnete s viac-menej všetkými postavami, ktoré ste v predošlých tituloch mohli stretnúť. Hra ponúka celú radu zbraní od nožov, cez pištoľ až po raketomet, s ktorými budete páliť nielen po »

2K GAMES Nintendo Wii - Top Spin 3

2K GAMES Nintendo Wii - Top Spin 3

Tretí titul v sérii športových simulácií, ktorá do značnej miery simuluje realistické a vizuálne príťažlivé poňatie tenisu. V hre si budete môcť vytvoriť svojho avatara, navrhnúť mu tvár, postavu i sadu doplnkov vrátane tetovania, alebo si jednoducho vybrať jednu z tenisových hviezd. K dispozícii je sada tradičných módov vrátane exhibície, kariéry a online multiplayeru s neustále updatovanými rebríčkami. Svoju úlohu pri zápasoch bude, okrem schopností hráča a jeho tenistu a kvality zakúpeného virtuálneho vybavenia, hrať tiež počasie, ktoré sa bude pri zápasoch vonku dynamicky meniť.

ACTIVISION Nintendo Wii - Monster Jam: Path of Destruction Wheel Bundle

ACTIVISION Nintendo Wii - Monster Jam: Path of Destruction Wheel Bundle

Hra pre Playstation 3 Monster Jam: Path of Destruction (+ volant). Súčasťou balenia je tiež volant, ktorý sa pripevní na GamePad Oficiálna hra zo sveta Monster Truck, ktorá zahŕňa 30 licencovaných Monster Jam vozidiel. Čakajú na vás skoky cez vraky áut a nejedná sa len o obyčajné pretekanie, navyše k dispozícii máte širokú škálu úprav vášho miláčika. V hre sa objavujú i také legendy, ako napr. Grave Digger alebo Grinder.

UBISOFT Nintendo Wii - James Camerons Avatar: The Game

UBISOFT Nintendo Wii - James Camerons Avatar: The Game

Hra pro konzoli . Výborná hra určená pro platformu Nintendo Wii Vás zavede do těžko představitelného světa kdesi v samotném nitru planety Pandora. Setkáte se s Na’vi, původními obyvateli tohoto světa a získáte možnost objevit nové formy života - takové, j

UbiSoft My Fitness Coach - Dance Workout pre Nintendo Wii

UbiSoft My Fitness Coach - Dance Workout pre Nintendo Wii

S My Fitness Coach: Dance Workout si vyskúšate závabné fitness cvičenie kombinujúce Fitness, Tonic Latino Dance, box a Aerobic. Vytvorte si svoj vlastný program cvičení a vyzvite samých seba alebo vašich priateľov s Balance Boardom alebo Wii diaľkovým ovládačom k dosiahnutiu najvyššieho skóre. - 14 rôznych tanečných choreografií s využitím latinsko-amerických tancov (Salsa, Samba, Rumba, Flamenco, Reggaeton a Meringue) - 9 rôznych tanečných choreografií s využitím boxu - 8 zábavných minihier zameraných na konkrétne svaly Pokračovanie veľmi úspešného titulu My Fitness Coach sa teraz zameriava na cvičenia, ktoré pomôžu »

Warner Bros LEGO The Lord of the Rings pro Nintendo Wii

Warner Bros LEGO The Lord of the Rings pro Nintendo Wii

Hra pre Nintendo Wii LEGO The Lord of the Rings. Ďalšia z LEGO hier, ktorá sa pohybuje v trilógii Pána prsteňov, teda medzi príbehmi Spoločenstva prsteňa, Dvoch veží a Návratu kráľa. V hre navštívite Hmlisté hory, doly v Morii, alebo Čiernu bránu v Mordore. Budete zápasiť so škratmi, ich lepšími verziami Uruk-hai a tiež s ohnivým Balrogom. Medzi hrateľnými postavami sa objaví Frodo, Aragorn, Gandalf, Legolas, Gimli, Sam, Chicho a Pipin, plus samozrejme posledný člen Spoločenstva Boromir. Hra taktiež pochopiteľne podporuje kooperatívnu hru dvoch hráčov.

ACTIVISION Nintendo Wii Transformers: Revenge of the Fallen

ACTIVISION Nintendo Wii Transformers: Revenge of the Fallen

Hra pro konzoli . Pokračování nejznámějších robotů světa, které hráče zavede do boje zuřícího mezi Autoboty a Decepticony. Budete si moci zvolit některou z dostupných misí, a vybrat si ze široké palety hratelných Transformerů, z nichž každý je vybaven jed

NINTENDO Wii Monopoly

NINTENDO Wii Monopoly

Hra pre Nintendo Wii Monopoly. Nakupujte virtuálne lukratívne nehnuteľnosti Najobľúbenejšia dosková stolová hra na svete dostala nový párty formát podania nadčasovej klasiky s jednoduchým herným systémom pre hráča všetkých vekových kategórií a úrovní zručnosti. Úplne nová digitálna edícia hier prináša nový simultánny mód až pre 4 hráčov, ktorý zaistí, že sa do hry zapojí úplne každý a celá rodina si tak užije hromadu spoločnej zábavy. Rýchlejší herný systém odstraňuje zbytočné prestoje a umožňuje hráčom prechádzať a skupovať niektoré z najznámejších miest a pamätihodností z celého sveta. Rodinní príslušníci môžu plniť svoje »

NINTENDO Wii Hasbro Family Game Night

NINTENDO Wii Hasbro Family Game Night

HASBRO FAMILY GAME NIGHT si hráči mohou vytvořit svou vlastní herní místnost a to zvolením nastavení a přidáním trofejí, vybavení a dekorací, všechny tématicky zaměřené na jejich oblíbené hry. A nejenže hráči mohou upravit místo, kde budou hrát, ale také

505 GameStreet Zumba Fitness 2 pro Nintendo Wii

505 GameStreet Zumba Fitness 2 pro Nintendo Wii

Hra pre Nintendo Wii Zumba Fitness 2: Fitness Rush. Po obrovskom úspechu tanečnej hry Zumba je tu druhý diel! Budete počuť Pitbulla, ex-členku kapely Pussycat Dolls Nicole Scherzinger a Crazy Cool & DCUP. Zumba Fitness 2 obsahuje cez 30 nových skladieb, virtuálny tréning, a nové prostredie spoločne s inštruktormi Betom, Ginou a Tanyou.

EA Games Rock Band 2 pre Nintendo Wii

EA Games Rock Band 2 pre Nintendo Wii

Rock Band 2 Vám ponúka vic než 80 skladieb, 20 ďalších je dostupných na stiahnutie. Čakajú na Vás hviezdy ako AC/DC, Guns N\' Roses, Bob Dylan, Metallica, Pearl Jam, Linkin Park a mnoho ďalších. Nechajte sa unášať záplavou rockových tónov a zažite tú pravú atmosféru koncertov.

NINTENDO Wii The Sims 2 Pets

NINTENDO Wii The Sims 2 Pets

Hra nabízí:Vaši Simíci mají mazlíčky: Osvojte si pro vaše Simíky psy, kočky a morčata, s nimiž si mohou hrát. Mazlíčci mají dokonce své charakteristické vlastnosti – jsou chytří, přátelští, blázniví nebo hyperaktivní. Vytvoř si mazlíčka: Vyberte si z více než 22 psích a 15 kočičích ras, mj. retrívrů, bíglů, mopsíků, kříženců mopsíků a pudlů, mainských mývalích koček, siamských koček aj. Můžete si dokonce vytvořit své vlastní mazlíčky úpravou množství charakteristických znaků jako je tvar těla, barva a typ srsti, tvar čumáku a uší. Vyrazte do městského parku: Vezměte své Simíky a jejich mazlíčky na procházku do městského »

NINTENDO Wii Harry Potter And The Half Blood Prince

NINTENDO Wii Harry Potter And The Half Blood Prince

Ve hře Harry Potter princ dvojí krve utahuje princ Voldemort smyčku kolem světa mudlů i světa kouzel a Bradavice již nejsou tak bezpečným místem, jako bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí se může ukrývat i uvnitř zámku, ale Brumbál se více soustředí na svou přípravu před finální bitvou, která se neodvratně blíží. Společně se snaží o nalezení klíče k Valdemortově obraně, a proto se také Brumbál spojí se svým starým přítelem a kolegou, bezstarostným bonvivánem, profesorem Horaciem Křiklanem, o němž si myslí, že zná důležitou informaci. Mezitím čelí studenti útoku zcela jiného protivníka – začínají se bouřit hormony »


1 2 329 30 31 32 33 34

Porovnanie ceny - lacné Hry pre Nintendo Wii zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre Nintendo Wii aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.